AUTOFÓLIE

Image
CELOPOLEPY

Skoro každý se chce vzhledem svého vozu odlišit od ostatních. K tomu jsou fólie určené na celopolepy ideálním prostředkem. Díky nepřebernému množství barev a povrchů se fantazii meze nekladou. Barev je v podstatě neomezeně a povrchy lesk, mat, satén, chrom a strukturované povrchy pomohou splnit každou představu.

Image
REKLAMNÍ CELOPOLEPY

Reklamní celopolep je ideální volba pro propagaci firmy a sjednocení firemního autoparku. Je možné ho kombinovat s řezanou grafikou. Fólie zároveň působí jako ochrana laku před drobným poškozením. Výhodou je i vyšší výnos při prodeji ojetých firemních vozidel (po odstranění fólie je na vozidle lak ve stavu instalace polepu. Použitím kvalitních litých a polymerických fólií je životnost polepu 5 až 8 let.

Image
REKLAMNÍ POLEPY

Nejlevnější reklamní nosič je firemní auto. Polep řezanou grafikou je ekonomickou variantou reklamy. Když si rozpočítáte cenu polepu na měsíce, je levnější než tištěná reklama v periodiku. Polep řezanou grafikou je ekonomickou variantou reklamy. Životnost polepu je dle zvoleného materiálu 3 až 10 let.

Image
OCHRANNÉ FÓLIE

NEJHORŠÍ JE PRVNÍ ŠKRÁBANEC.
Transparentní polyurethanová fólie je ideální ochranou laku vozidel, hlavně nových. Má vynikající vlastnosti pohlcující nárazy, chrání karoserii před kamínky, hmyzem, dveřmi jiných vozidel, kartáči z myček. Předností je samo uzdravovací efekt při běžné okolní teplotě. Má vysokou čirost a lesklý excelentní hydrofobní efekt. Životnost až 10 let.

Image
PROTISLUNEČNÍ FÓLIE

Všechny autofólie FUSION jsou schválené Ministerstvem dopravy České republiky pro použití na skla automobilů. Autofólie FUSION jsou vyráběny supermoderními technologiemi, které zajišťují v první řadě stálobarevnost a kvalitní protioděrovou vrstvu. Všechny autofólie FUSION zadržují 99% škodlivého UV záření a tím zmírňují blednutí („šisování“) interiéru.snižují letní přehřívání interiéru, chrání interiér i nákladový prostor před zvědavými pohledy, snižují riziko oslnění, chrání před zraněním obličeje a očí tříštivým sklem, vylepšují a zdokonalují vzhled automobilu, jsou dlouhodobě barevně stabilní a poskytují soukromí.

Image
GRAFICKÉ NÁVRHY 2D/3D

Grafický návrh je vytvořený dle představy zákazníka na 2D nebo 3D model vozu. Součástí návrhu je i cenová nabídka a ideální technické řešení.